Колір року 2021!

Переходьте та дізнавайтесь колір року по версії Pantone.
28.12.2020
Колір року 2021!

Понад 20 років "Колір року" Pantone впливає на розробку та рішення продуктів у різних галузях промисловості, включаючи моду, меблі для дому промисловий та графічний дизайн, а також упаковку продуктів.

Щорічне проголошення кольору по версії Pantone з нетерпінням чекає увесь світ. Вони безперестанку досліджують та аналізують тенденції у найрізноманітніших сферах діяльності та встановлюють тренд кольору, який переважатиме протягом усього року. Дизайнери, маркетологи та виробники залюбки використовують колір року у своїй діяльності, тим самим транслюючи свою сучасність та адаптацію до нових трендів.

У 2019-му році ми спостерігали тенденцію коралового кольору: телефони, меблі для дому, упаковку та декор. У 2020-му, кольором року був проголошений класичний синій, який також нікого не залишив байдужим.

Нещодавно інститут кольору компанії Pantone оголосив колір 2021 року. Обравши 2 кольори вдруге за 22 роки, Pantone описав вибраний яскравий жовтий та спокійний сірий як незалежні, але взаємодоповнюючі, представляючи тему єдності та взаємопідтримки у сьогоднішній нелегкий час.
Вони створили унікальну пару, в якій є глибина та оптимістична віра у сонячний день. Це кольорова історія, яка охоплює глибокі почуття задуманості з обіцянкою чогось сонячного та доброзичливого.

Ultimate Grey символізує міцність, надійність та впевненість, а Illuminating Yellow – грайливість, оптимізм і тепло. Потрібно вірити, що все стане яскравішим – це важливо для людського духу.

Чудова  нагода зробити невелике оновлення Вашого пакування, а ми Вам в цьому залюбки допоможемо!
Виготовимо пакети з логотипом та гнучку упаковку на замовлення за дуже доступною ціною.