Мішок паперовий

Мішки паперові використовуються для зберігання різних сипучих і дрібних штучних матеріалів. Найбільш часто подібні вироби застосовуються для зберігання будівельних сухих сумішей, насіння, хімічної сировини, органічних добрив та продуктів харчової промисловості. Їх конструктивною особливістю є відкрита горловина. Подібна конструкція полегшує процес засипання, фасування сипучих матеріалів та підвищити виробничі показники.

У нас ви можете не лише придбати, а й замовити друк свого логотипу та будь-якого іншого зображення, зробивши їх рекламою свого бізнесу. На поверхню мішка можуть бути нанесені кольорові зображення, що містять корпоративну символіку компанії виробника, інструкцію по застосуванню або будь-які інші інформаційні зображення вибрані клієнтом. Повноколірний друк дозволяє надати продукції яскравий і привабливий вигляд. Гарний зовнішній вигляд додає продукції солідності та підвищує рівень довіри до виробника.

Мінімальне замовлення:

  • індивідуальні розміри - від 10 тис. шт.
  • з друком - від 10 тис. шт.
Артикул: EP0005
Мішок паперовий
  • Матеріал - папір білого та бурого кольору
  • Щільність: 80-120 г/м²
  • Кількість кольорів друку - 4 кольори

 

Зразки продукції

Деякі зразки продукції, виготовленої на замовлення. Інформація в цьому розділі постійно оновлюється. Слідкуйте за новими розробками також на нашій сторінці у Фейсбук та Instagram.

Мішок паперовий
Мішок паперовий

Продукція в наявності на складі. Лише гуртові поставки.
Ціна залежить від об'єму замовлення.

Артикул: EP0005