Дропшипінг

                                                                      

Дропшипінг є надзвичайно популярною бізнес-моделлю у всьому світі та зокрема в Україні. Мало хто цікавиться цифрами, проте до 90% дрібних інтернет-магазинів працюють як дропшипери. 
Для тих, хто не зовсім знає, як працює дана бізнес-модель, розкажемо детальніше.

Дропшиппінг (від англійського drop shipping - пряма поставка) - вид підприємницької діяльності, який полягає в реалізації товарів фірми-постачальника посередником (дропшипером). Компанія Logogroup працює по такій схемі і виступає як постачальник. По даній схемі діяльності, компанія Logogroup, тобто постачальник, висилає товар за адресою, яку повідомляє дропшипер, тобто Ви.

На практиці це виглядає приблизно так: 
1.Ви домовляєтесь з нашою компанією про співпрацю. Після цього розміщуєте товари на власній платформі для продажу, спонукаючи покупця до здійснення покупки. Самі товари Ви не закуповуєте.
2. Покупець, побачивши на Вашій платформі, цікавий для нього товар, робить покупку. 
3. Після цього, дропшипер, тобто Ви, передаєте всю інформацію про замовлення постачальнику (відповідальній особі в нашій компанії) та вказуєте дані для доставки. 
4. Ми, отримавши деталі замовлення, надсилаємо товар безпосередньо покупцю. 
5. Ви повідомляєте покупця про відправку замовлення та отримуєте зворотній зв’язок.

Великим плюсом такого виду діяльності є те, що Вам взагалі не потрібно перейматись інвестуванням коштів у товар, питаннями виготовлення продукції, утриманням складу, офісу, штату працівників і тд. Вашою основною задачею є — генерування замовлення. Адже чим більша кількість замовлень, тим вищий заробіток. Ваш прибуток формується за рахунок різниці між ціною, яку Ви платите компанії Logogroup, і роздрібною ціною, по якій продаєте товар клієнту. 
Отже, вищенаведена бізнес-модель являє собою вид діяльності, при якій покупець купує товар через Вас (посередника) (часто про це навіть не підозрюючи), але отримує посилку безпосередньо від нашої компанії (постачальника).

Ми пропонуємо Вам почати добре заробляти вже зараз, без вкладень! Залюбки з Вами поспілкуємось з приводу можливої взаємовигідної співпраці. 
Для повної інформації та уточнення деталей телефонуйте за номером: +38 (050)439-11-45