Екосумки із спанбонду з вашим логотипом

Пропонуємо екосумки оптом з друком вашого лого. Ви можете застосовувати їх, як промо сумки, як сумки для продуктів або будь-якої іншої продукції, як екошопери або ж, як сумки для конференцій.
11.01.2022
Екосумки із спанбонду з вашим логотипом

Пропонуємо екосумки оптом з друком вашого лого.  Ви можете застосовувати їх, як промо сумки, як сумки для продуктів або будь-якої іншої продукції, як екошопери або ж, як сумки для конференцій. Така забрендована сумка не лише виділить ваш бізнес з-поміж конкурентів, а й слугуватиме, як реклама.

Що ж це за матеріал спанбонд?

Спанбонд - це неткане поліпропіленове полотно.

Які переваги?⠀

✅ Екологічність - спанбонд не містить токсичних сполук. Він розкладається під дією сонячних променів всього за 10-12 місяців, а без дотримання цієї умови — протягом 3-5 років.

✅ Міцність — щільність матеріалу варіюється від 28 до 120 г / м. Тому спанбонд чудово підходить для виготовлення сумок.

✅ Великий вибір кольорів та принтів. Ми пропонуємо сумки з нанесенням вашого лого, а також у нас завжди в наявності сумки з принтом та без.

✅ Економічність. Сумки зі спанбонду дешевші за аналогічні торбинки із тканини. А при великих тиражах їх вартість може конкурувати з вартістю пакетів.

Спанбонд дозволений до застосування в контакті з харчовими продуктами, а також, як для пошиття медичного одягу, оскільки є абсолютно нетоксичним та безпечним.

У нас великий вибір кольорів і щільності матеріалу. Ви можете замовити стандартні сумки, або ж ми виготовимо під ваші індивідуальні параметри.

Приймаємо замовлення лише на гуртові партії.  Для консультації та замовлення звертайтеся за номером, який вказаний на сайті або ж скористайтесь нашим чатом.