Logogroup - надійний партнер

Компанія Logogroup отримала відзнаку "Компанія року - 2018"
08.12.2019
Logogroup - надійний партнер

Організаційна коміcія "Всеукраїнського галузево-аналітичного центру" повідомляє, що за результатами проведеної аналітики, компанія Logogroup внесена до Національного реєстру "Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України". Згідно реєстру, Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва, компанію рекомендовано до відзнаки в рамках програми "1000 кращих підприємств України" на статус "Компанія року 2018".

Відзнака"Компанія року" підтверджує, що підприємство являється надійним партнером, престижним роботодавцем, пропонує якісні послуги, а також є перспективним для співробітництва та інвестування. До відзнаки, в рамках номінації, подаються пріоритетні підприємства галузі, а саме виробництво пакетів та інших полімерних виробів, за вагомий внесок у розвиток регіону та відмінну динаміку, або підприємства соціально важливого значення. Результати аналітики, відмітка про рекомендацію компанії до співпраці та внесення в реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств України знаходиться на відкритому порталі Аналітичного центру з правом вільного використання.
Експертний аналіз проводиться щорічно, серед всіх підприємств України з урахуванням галузі, регіону та показників, що характеризують надійність, інвестиційну привабливість та ефективність роботи підприємства з метою реалізації інвестиційних проектів, а також відзнаки кращих національних товаровиробників, лідерів галузі та інших перевірених компаній.

Організаційна коміcія «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» повідомляє, що компанії надається пріоритетне право отримання:​
- торгової марки, логотипу та відзнаки "Компанія року 2018";
- національного сертифікату - підтвердження статусу.