Безкоштовні зразки продукції

Компанія Logogroup готова йти назустріч.
11.12.2019
Безкоштовні зразки продукції

"Чи виправдає ця угода мої очікування?" - часто запитують себе підприємці.
Не можемо не погодитись, що починати співпрацю інколи буває складно. В силу деяких обставин, багато вигідних кооперацій залишаються на стадії роздумів, так і не перейшовши у реальний світ. Одна з таких обставин - недовіра до якості продукції та чесності партнера. Звичайно, завжди були і будуть не зовсім совісні люди, досвід роботи з якими, може надовго відібрати бажання до відкриття для себе нових підприємств і партнерів.

Розуміючи таку позицію деяких підприємців, компанія Logogroup робить крок назустріч для того, щоб розвіяти усі сумніви, щодо виробництва пакетів та їх реалізації. Якщо дійсно важко зробити замовлення без попереднього огляду і потрібно ще раз впевнитись в тому, що не помилилися з вибором підприємства, то можна замовити пакети та іншу продукцію, а саме їх безкоштовні зразки, індивідуально. Вони будуть надіслані на фізичну поштову адресу.

 

Після того, як клієнт впевнився, що з компанією дійсно можна мати справу, можна сміливо брати до рук телефон та консультуватися з менеджерами щодо продукції. Буває таке, що клієнт знає чого хоче та телефонує одразу замовити пакети або робить це онлайн в Інтернет-магазинах:

logogroup.prom.ua

logogroup.olx.ua

Проте більшість клієнтів є професіоналами у своїй справі, а не в галузі виготовлення пакетів. Саме в цьому і полягає задача менеджерів компанії – якісно проконсультувати, розказати, порадити та підібрати найкращий варіант з усіх можливих. Асортимент товарів дуже широкий, від пакетів з логотипом до поліетиленових мішків. Також компанія Logogroup пропонує еко пакети, про які детальніше розповідається у розділі "Еко".  Кожна одиниця продукції має свої унікальні характеристики та особливості. Адже для окремого товару потрібні різні рішення, наприклад, пакет петля призначений для низької ваги, в той час як пакет майка характеризується високою міцністю своєї конструкції. Тому простіше буде просто зателефонувати на номер, вказаний на сайті і, вже спираючись на вимоги клієнта, компанія Logogroup допоможе знайти раціональний варіант.

Що стосується індивідуального зображення, то його нанесення можливе на всю продукцію, представлену на сайті та в каталогах компанії. Якщо немає поняття про те, що саме потрібно, то достатньо просто розказати менеджерові про своє підприємство і продукцію, а дизайнери Logogroup втілять думки в реальність.

Чекати потрібно 14-28 календарних днів, після того як замовлення надійде на виробництво пакетів, в залежності від типу продукції. Вже готова партія безкоштовно надсилається по всій Україні. Також є можливість замовити серійну продукцію прямо зі складу компанії.