Як зробити пакет із паперу своїми руками?

Створити таке упакування зовсім нескладно, тому з цим впорається навіть новачок.
17.12.2021
Як зробити пакет із паперу своїми руками?

Подарунковий пакет – стильний та незвичайний атрибут, який навіть найпростіший подарунок перетворює на справжній сюрприз. При цьому святкове упакування не обов'язково купувати в магазині, його можна легко створити в домашніх умовах із доступних матеріалів.

Крафт-папір – обгортковий матеріал, що ідеально підходить для виготовлення пакетів.

Створити таке упакування зовсім нескладно, тому з цим впорається навіть новачок.

Для виготовлення подарункового пакета знадобляться:

  • ножиці;
  • лист крафтового паперу прямокутної форми;
  • дірокол;
  • щільний картон;
  • шнурки будь-якого кольору;
  • Двосторонній скотч.

Покладіть перед собою горизонтально аркуш паперу, зігніть одну з боків на 1 см. Поверх цієї смужки приклейте двосторонній скотч. Акуратно складіть папір навпіл і склейте протилежні сторони. Для об'ємності пакета необхідно зробити згини з боків – повинен вийти об'ємний прямокутник. Бічні сторони пакета зігніть навпіл. Зігніть низ пакета, щоб вийшло дно. Загорніть куточки, щоб пакет зручно складався, потім випряміть їх. Зігніть бічні сторони дна всередину, після чого розкрийте заготовку до задньої сторони пакета. Почніть склеювати дно за допомогою двостороннього скотчу. З щільного картону виріжте смужку, розмір якої трохи менше дна пакета. Зафіксуйте її із внутрішньої сторони. Розрахуйте розташування отворів для шнурків, після чого зробіть їх за допомогою дірокола. Просуньте шнурки через отвір. Зафіксуйте ручки з внутрішньої сторони, зав'язавши невеликі вузлики. За бажанням ви можете прикрасити пакет на свій смак – для цього рекомендуємо скористатися стрічками, різними фігурками з кольорового паперу, стразами, папером для скрапбукінгу та бусинами.

Такий пакет має особливу міцність, тому в нього можна покласти абсолютно будь-який подарунок.

У нас ви можете не лише придбати крафтові пакети, а й замовити друк свого логотипу та будь-якого іншого зображення, зробивши їх рекламою свого бізнесу.  Приймаємо замовлення лише на гуртові партії. Щоб отримати більше інформації телефонуйте за номером, який вказаний на сайті.